Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.UKRR

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UKRR » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Мужской » Який магніт вибрати?


Який магніт вибрати?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Прошу поради тих, хто вже спробував цю річ - антимоскітна дверна сітка-штора на магнітах. Скоро їхати до села, а там дуже багато мух. І двері навстіж майже весь день.
Торік у гостях побачив цю річ у справі. Дуже сподобалася! До того ж господарі сказали, що висить уже не перший рік. І працює справно, не рветься, добре магнітиться.
Задався метою цього року купити собі. Але все, що трапляється в магазинах, здається, зовсім іншої якості. Дуже тоненька сітка. Відгуки в інтернеті теж все про одне – на сезон ледве вистачає, швидко рветься. Суцільний китайський ширвжиток. Загалом сам вирішила зробити. Скажіть, які магніти краще купити для цього? Знайшов тут https://onyx-magnet.com/ua/poiskovye-magnity , вибір величезний, очі розбігаються, а що купити, не знаю, порадьте.

0

2

У моєї знайомої вже кілька сезонів висить і все гаразд, а в нас і один сезон не провисіла. Якось не допомагала, опчіплялася, заважали та не з'єднувалася. Мені здається, що це від дверей та отвору залежить. (у нас маленьких дітей немає, всі досить дорослі)

0

3

Перша шторка у мене була фірмова, міцна, думала – надовго вона у мене прописалася. Ага, зараз! Свекре заносив до хати дошку, сослепу або від лінощів відкрив шторку цією дошкою - роздер. А потім ще й висловив, що навішали тут ганчірки, не проїхати, не пройти. Так що тепер спокійно купую майже кожен сезон нову дешеву, кольори міняю, нерви через дірки не тріплю ні собі, ні родичам. Єдиний момент, намагаюся купувати шторки з додатковими магнітними смужками, що вшити між пластиковими магнітними замками. Такі краще тримають вітрове навантаження. Вам потрібні спеціальні магніти. Ось знайшла статтю https://onyx-magnet.com/blog/moskitnaya … a-magnitah саме на цю тему.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»Вы здесь » UKRR » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Мужской » Який магніт вибрати?


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки